Nákladní přeprava

Nákladní přeprava

Home / Nákladní přeprava

Hlavní činností naší firmy NJP-log je profesionální zabezpečování různých druhů mezinárodních přeprav. Specializujeme se na dokládkové přepravy a celovozové kamionové přepravy v rámci celé EU a Ruska. Po dohodě i jiné. Mezi naše činnosti patří mimo jiné i thermo (frigo) přepravy ,letecké přepravy a námořní přepravy,skladování,zastupování v celním řízení.

Druh přepravovaného zboží je neomezený OD LÉKAŘSKÉHO MATERIÁLU, KOSMETIKY, AUTMOBILOVÝ PRŮMYSLJAKÉKOLIV OBCHODNÍ ZBOŽÍ, POTRAVINY.

Vlastníme pobočku v Itálii ve městě Florencie,proto je naší silnou stránkou export import Itálie. Doba pro dodání Vašeho zboží je po celé EU max do 48 hodin (v některých případech i do 24 hodin). Naše služby zahrnují v podstatě vše co se od přepravy a dopravy zboží očekává. Všechny VAŠE dotazy profesionálně zodpovíme a připravíme pro Vás co nejefektivnější řešení.

Naším cílem je kvalitní servis a spokojený zákazník.

Doprava Itálie

Jelikož máme velmi úzké vztahy na Itálii, jsme schopni Vám nabídnout na této destinaci zajímavé podmínky. Denní odjezdy do a z Itálie. Sběrná služba, dokládky, celovozové náklady.

Doprava Španělsko

Pravidelné odjezdy kamionů do Španělska a ze Španělska, sběrná služba, dokládky, celovozové náklady.

Doprava Francie

Pravidelné odjezdy kamionů do Francie a z Francie. Sběrná služba, dokládky, celovozové náklady.

Doprava Rumunsko a Bulharsko

Zde je naše působnost zaměřená na celokamionové zásilky a dokládky. Na těchto relacích naše firma realizovala velké zakázky pro mezinárodní firmy, které rozšiřují svojí působnost v Bulharsku a Rumunsku. V roce 2013 organizovala naše firma 90 kamionů do Rumunska a 75 kamionů do Bulharska.

Doprava Rusko

Na této destinaci jsme schopni zabezpečit přepravu zboží dle přání a potřeb zákazníka, a to včetně případného konvoje a celního odbavení.

Ostatní

Přeprava zboží na dalších destinacích: Benelux, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, Velká Británie-pravidelné odjezdy kamionů, dokládky. Import-Export.